Błędy popełniane przy wyborze spalacza tłuszczu?

Zaczynając swoją przygodę na siłowni każdy z nas myśli o tym, aby w krótkim czasie zbudować masę mięśniową, której zazdrościć będą nam inni. Nie jest to jednak takie łatwe, jakby się nam mogło wydawać. Owszem w przypadku pierwszych miesięcy nasz organizm będzie podatny na bodźce i mięśnie rosnąć będą dość szybko. Po jakimś czasie organizm się jednak do takiego wysiłku przyzwyczai i w końcu sytuacja się ustabilizuje. Wówczas wielu sięga po wszelkie spalacze tłuszczu, które mają pomoc nam usunąć tkankę tłuszczową, przez co w większym stopniu uwydatnimy masę mięśniową. Przy wyborze spalacza tłuszczu notorycznie popełnia się podstawowe błędy. O czym należy pamiętać, dokonując wyboru takich artykułów?

Staż na siłowni

Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć na siłowni, nie sięgaj po spalacze wysokiej klasy. Lepiej jest zacząć od słabszych spalaczy, a w miarę upływu czasu sięgać po produkty z wyższej półki.

Tolerancja organizmu

Warto odnieść się też do tego, że poszczególne spalacze każdy organizm może inaczej tolerować. Dlatego też, jeśli u Twojego kolegi dany spalacz się sprawdził i dał zadowalające rezultaty, nie oznacza, że podobnie będzie u Ciebie.

Problemy z sercem

Kupując spalacz tłuszczu trzeba być pewnym, że nie jesteśmy chorzy na serce, ani nie mamy innych problemów z układem krążenia. Poza tym przyjrzeć się trzeba każdemu z jego składników i sprawdzić, czy nie jesteśmy na nie uczuleni. W innym wypadku narazimy nie tylko swoje zdrowie, ale i życie.

2 thoughts on “Błędy popełniane przy wyborze spalacza tłuszczu?

  1. Dlaczego? Jeśli ktoś naprawdę ma nadmiar tłuszczu i szybko chce zobaczyć efekty, to jak najbardziej można z takiego spalacza skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *